Volkswagen представив дизайн електричного кросовера ID.4

Німецький автовиробник опублікував зображення свого майбутнього електричного кросовера попри те, що його зовнішність ні для кого вже не секрет.

Компанія Volkswagen продовжує тизерну кампанію, присвячену виходу на ринок нової моделі сімейства ID. Тепер автовиробник опублікував офіційні зображення свого електричного кросовера ID.4.

Варто відзначити, що офіційний дебют новинки намічений на вересень, а днями стало відомо, що перші екземпляри моделі вже почали сходити з конвеєра. Саме завдяки відео з виробництва і вдалося розгледіти новинку без камуфляжу.

У компанії відзначили, що електричний кросовер буде мати коефіцієнт лобового опору, рівний 0,28. В основі моделі лежить модульна платформа для електрокарів, розроблена фахівцями Volkswagen Group – MEB. На ній же побудований і перший чеський електрокар Skoda Enyaq iV. Спочатку на ринку з’явиться задньопривідна версія кросовера, пізніше вийде і повнопривідний варіант. Запас ходу електрокара буде перевищувати 500 км по циклу WLTP. Новинка з’явиться на ринках Китаю, США та Європи.