Volkswagen представив новий універсал Golf

Німецький автовиробник розкрив більш детальну технічну інформацію про універсал Volkswagen Golf. Спочатку він надійде в продаж з трьома варіантами двигунів, пізніше з’являться і інші. Універсал Golf Alltrack потрапить не на всі ринки.

Спочатку універсал Golf (відомий на деяких ринках як Golf Variant) буде доступний з трьома варіантами двигунів: 2.0 TDI потужністю 115 і 150 к.с. і бензиновим 1.0 eTSI потужністю 110 к.с. ETSI і 150-сильний TDI пов’язані з 7-ступеневою коробкою передач DSG, а дизельний двигун потужністю 115 к.с. – з механічною трансмісією.

Пізніше Volkswagen додасть в модельний ряд три бензинових варіанти двигунів: 1.0 TSI потужністю 90 к.с. і 1.5 TSI потужністю 130 і 150 к.с. Асортимент м’яких гібридів поповниться версією 1.5 eTSI потужністю 130 або 150 к.с. В універсалі Golf наступного року також з’явиться 1,5 TGI на природному газі.

Як і хетчбек Golf, універсал також доступний в комплектаціях Life, Style і R-Line. Головне досягнення універсалу в порівнянні з хетчбеком — він на 35 см довший, а колісна база збільшена на 6,7 см. Це дає заднім пасажирам на 4 см більше місця для ніг і дозволяє перевозити в багажнику 611 літрів вантажу.

Golf Alltrack постачається виключно з повним приводом 4Motion і оснащується тим же дизельним двигуном, що і Golf GTD: 2,0 TDI потужністю 200 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Alltrack має такий же рівень оснащення, що і R-Line в стандартній комплектації, і тому хороший вже в початковій комплектації. У салоні він обладнаний спеціальними чохлами для сидінь і молдінгами.