Volkswagen спробував замаскувати новий електричний кросовер ID.6 під Peugeot

Volkswagen вперше вивів на тести прототип великого електричного кросовера ID.6, причому зробив все, щоб його можна було легко сплутати з моделлю іншої марки.

Фотографії з тестів ID.6 опублікував портал Carscoops. Дизайн ID.6 буде заснований на концепті ID Roomzz, прем’єра якого відбулася на автомобільній виставці в Шанхаї в квітні 2019 року. Німці спробували замаскувати модель, встановивши фари, решітку радіатора і головну оптику в стилі французького кросовера Peugeot 5008. Це не перший випадок, коли німці намагаються ввести нас в оману подібним чином: раніше вони тестували VW ID.4 в кузові Opel.

Ґрунтується новий електрокрос на фірмовій модульній електричній платформі MEB, на якій побудовані інші новинки марки — компактний електричний кросовер ID.4 (його відвантаження покупцям почнуться в кінці 2020 року), а також електрохетч ID.3.

За даними Volkswagen, концепт ID Roomzz всередині просторіший, ніж його соратник з ДВЗ — популярний кросовер Touareg.

Про характеристики електродвигунів і батарей ID.6 поки інформації немає, але, ймовірно, в цьому аспекті теж варто орієнтуватися на концепт-провісник ID Roomzz. Він, нагадаємо, оснащений двома електромоторами (по одному на вісь) з сукупною потужністю 306 к.с. Розгін до 100 км/год займає 6,6 секунди, максимальна швидкість обмежена 180 км/год, запас ходу досягає 450 км по циклу WLTP.

У салоні ID.6 можна очікувати на якісніші матеріали, ніж у молодшого побратима ID.4, навряд чи варто також сумніватися, що там встановлена точно така ж, якщо не більше просунута мультимедійна система.

За даними порталу Carscoops, прем’єра ID.6 відбудеться ближче до кінця 2021 року.