Volkswagen створює новий електричний седан

Volkswagen збирається повернути в модельний ряд розкішний великий седан, який стане конкурентом Mercedes S-Class. І в основу нового флагмана марки ляже електричний концепт I.D. Vizzion.

Керівництво VW вважає, що відсутність великого седану, подібного на VW Phaeton, який був знятий з виробництва ще в 2015 році, не дає можливості продемонструвати компанії свої можливості в досягненні високої якості збірки і новітніх технологій, якими VW має.

Новий великий седан поки не отримав імені, але вже відомо, що це буде електрокар, побудований на основі концепту VW I.D. Vizzion, і представлять його вже на Женевському автосалоні. Основним конкурентом називають поки Tesla Model S.

Машина з’явиться у продажу вже в 2022 році, і говорити про повну автономність поки рано. Ясно, що це буде стовідсотковий електричний седан, який повинен стати флагманом компанії в XXI столітті. Гнучка платформа MEB дозволить пропонувати батареї різної ємності і різні силові установки. Але пріоритетом залишається повнопривідний трьохоб’ємний автомобіль з двома електродвигунами: по одному на кожну вісь. При цьому мінімальний запас ходу становитиме не менше 400 кілометрів на одному заряді, а в максимальній комплектації ця цифра виросте до 600 км.

Ідею цілком можна реалізувати. До моменту появи нового електричного седана VW вже запустить у виробництво I.D. хетчбек, який з’явиться в кінці 2019 року і кросовер I.D. Crozz – в 2020. Значить, всі технології вже будуть відпрацьовані настільки, щоб замахнутися на бізнес седан люкс-класу.