VOLKSWAGEN T-ROC отримав новий дизельний двигун

Компанія Volkswagen додала п’ятий двигун в лінійку T-Roc в вигляді 1,6-літрового турбодизеля.

1,6 TDI розвиває 13 к.с. потужності і 250 Нм крутного моменту, і розташував модель в лінійці під попереднім дизельним варіантом T-Roc з 2,0-літровим TDI в 148 к.с. На відміну від моделі з більшим агрегатом, яка має привід на всі чотири колеса, 1.6-літрова версія пропонується лише з переднім приводом. Нове доповнення до лінійки T-Roc було протестовано відповідно до останніх стандартів викидів WLTP, в яких автомобіль досяг позначки рівня шкідливих викидів СО2 в 115 г/км. Інші варіанти двигунів включають в себе три турбованих бензинових двигуна об’ємом 1,0, 1,5 і 2,0 літра.

Новий агрегат дасть T-Roc більш раціональну альтернативу дизельним конкурентам, включаючи Nissan Juke. Це широко використовуваний двигун в VW Group – ним оснащені Golf і Touran, а також кросовери SEAT Arona і Skoda Karoq. Двигун пропонується на всіх п’яти рівнях обробки салону: S, SE, Design, SEL і R-Line. Найпростіший S отримує стандартний комплект, який включає в себе восьмидюймовий кольоровий сенсорний екран з цифровим радіо, Bluetooth, клімат-контроль, світлодіодні фари денного світла і автономну систему екстреного гальмування.

Моделі вищої комплектації R-Line мають спортивні надбудови і 19-дюймові легкосплавні диски. У Великобританії ціни на T-Roc 1.6 TDI починаються від 21 219 фунтів стерлінгів за обробку S і піднімаються до £27 010 для верхньої специфікації R-Line. Це робить його на 2 335 фунтів стерлінгів дорожчим, ніж бензинова модель початкового рівня з 1,0-літровим TSI.