VOLKSWAGEN тестує кросовер T-ROC

Спортивна версія нового компактного позашляховика Volkswagen цілком може з’явитися вже на Паризькому автосалоні. Спочатку це здалося дивним. VW давно засвітила на тестах новий T-Roc без всякого камуфляжу. І ось раптом знову з’явилася обклеєна плівкою машина. Але при найближчому розгляді виявилось, що це зовсім не звичайний Volkswagen T-Roc, а його більш спортивна версія R-Line.

І це буде найпотужніша його версія. Тут все просто. Volkswagen ще пару років назад пояснив, в чому різниця між лінійками GTI і R-Line всередині концерну. Позначення GTI зарезервовано для потужних хетчбеків марки, таких, як Golf GTI, і це дуже консервативна лінійка. У суббренду R набагато більше можливостей, і він може поширюватися на будь-яку модель, випущену VW.

Що можна зрозуміти з перших фотографій T-Roc R: у кросовера з’явився новий передній бампер з потужним повітрозабірником майже на всю ширину кузова, у нього занижена підвіска, 19-дюймові колісні диски, запозичені у VW Golf R. Змінився і задній бампер, в який врізані здвоєні вихлопні труби. Майже напевно кросовер буде оснащений дволітровим бензиновим двигуном з турбонаддувом. Тим самим, який вже використовується в Golf R. У хетчбека цей агрегат видає 306 сил потужності і 400 Нм моменту. Цікаво, що обидва автомобілі отримають практично однакову систему повного приводу. І буде цікаво подивитися, в чому буде різниця між спортивним хетчбеком і кросовером.