VOLKSWAGEN UP! отримав спортивний пакет

Це один з найбільш недооцінених автомобілів в лінійці Volkswagen. Мало хто звертає увагу на крихітку Up! А даремно. Його неголосно презентували в 2011 році і тут же почали продавати в Європі. Тільки через п’ять років трішки оновили фари-бампери-колеса, причому без особливої помпи, і продовжили тихий продаж. Тихий тому, що у Up! – єдиного, мабуть, автомобіля VW Group ніколи не було серйозної маркетингової програми. І тим не менше в Європі щорічно його купували в середньому 100 000 чоловік.

На базі Up! побудували спочатку SEAT Mii, а потім і Skoda Citigo, яка стала фаворитом європейських прокатних компаній, а на Up! в концерні все ніяк не звертали уваги. І ось сталося. Volkswagen оголосив, що розробив для міського малюка пакет R-Line. Більше спорту! Що ж дісталося Up !?

По-спортивному агресивний передній бампер, хромована обробка протитуманних фар, кілька нових кольорів кузова, нові колісні диски, тоновані задні скла і кілька шильдиків. За це потрібно віддати 795 євро. Після останнього фейсліфту 2016 року VW Up! оснащується єдиним трициліндровим літровим бензиновим двигуном, який доступний в трьох рівнях форсування з потужністю від 60 до 90 сил. І так, Volkswagen підготував всього дві фотографії свіжого VW Up! R-Line.