Volkswagen випустила декілька кросоверів для Китаю

Концепт Volkswagen ID. Roomzz, представлений в Шанхаї, лише через пару років обернеться серійним електрокаром. Але вже в 2020-му лінійка кросоверів VW в Китаї збільшиться з шести до дванадцяти моделей.

Деякі з майбутніх новинок 2020 і 2021 років були представлені на автошоу разом з Румзом: малюк T-Cross (це китайська прем’єра моделі, однак зовні вона відрізняється від всесвітньої) і купеподібний Teramont X займуть конвеєри СП SAIC Volkswagen, а пару SUV Coupe Concept і SMV Concept буде випускати СП FAW-Volkswagen.

У китайському субкомпакті важко відразу впізнати T-Cross: вся фронтальна частина перекроєна так, щоб нагадувати Teramont і Tharu, є зміни в оформленні заднього бампера і декоративних вставках в інтер’єрі.

З 11 квітня машину вже можна було замовляти. Великий кросовер Teramont X є одним з найбільш близьких до запуску на потік. Власне, в Китаї він надійде в продаж вже в травні-червні нинішнього року. Модель Teramont X (раніше відома як Teramont Coupe) технічно максимально уніфікована з простим Терамонтом, але тут коротший задній звис і сильніший нахил заднього скла, оптика змінена, а салон – п’ятимісний. На виставковій машині красувалися диски діаметром 21 дюйм. Ми вважаємо, інші розміри в серії теж з’являться.