Volkswagen випустить флагманський кросовер

Згідно з останніми підрахунками, в фольксвагенівському сімействі I.D. буде дев’ять моделей (раніше мова йшла про п’ять). Причому в Європейському патентному відомстві зареєстровані товарні знаки з цифрами від одного до дев’яти, наприклад, I.D. 1 і I.D. 9. Не виключено, що такі невигадливі імена і приготували серійним електрокарам. Тим часом є кілька «заброньованих» назв концептів, що позначають невідомо що: I.D. AEROe, I.D. Cruiser, I.D. Freeler і так далі.

Окремо стоїть I.D. Lounge, і ресурс Autocar запевняє, що це – великий семимісний кросовер розміром з Touareg. Його прем’єра нібито відбудеться в квітні 2019 року на Шанхайському автошоу. На фото не вистачає новітнього члена сім’ї – седана I.D. Vizzion. Значить, ми поверхово знайомі з чотирма моделями з дев’яти.

«Айдізація» почнеться в 2020 році. Значить ще будуть електрокари під брендом Volkswagen. Десятка півтора. Для побудови розкішного «бегемота» I.D. Lounge німці, за чутками, застосують найбільший варіант платформи MEB. Він уже використовується на концептуальному «автобусі» I.D. Buzz з колісною базою в 3300 мм і загальною довжиною в 5048 мм. Від вена ж перейде батарея ємністю 111 кВт • год, що забезпечує запас ходу до 600 км, а також силова установка з двома електромоторами на обох осях. Сумарна потужність «в базі» – близько 400 к.с. Навесні в Китаї здасться концепт, а постановка на конвеєр запланована на кінець 2022 року.