Volkswagen випустив тизер нової моделі

Volkswagen не буде звертати всю свою увагу на кросовери або електричну лінійку, і це підтвердив недавній вихід нової Jetta. Тепер же настала черга очікувати дебют нового покоління седана Passat.

Судячи з перших тизерів, VW Passat 2020 отримає значно більше спортивний зовнішній вигляд у порівнянні з поточним поколінням. Передня частина зображена з яскравою решіткою радіатора, оточеною гострими фарами, а загальна компоновка автомобіля нагадує модель Arteon. Задня частина більшою мірою дісталася Passat від стилю Jetta з коротким звісом і гладкими ліхтарями. Крім того, VW Passat збільшився в розмірах, що пов’язано з сучасними нормами безпеки, але зберіг стару платформу, яка не передбачає повний привід або електрифікацію седана.

Відмовиться Passat і від не надто екологічного мотора V6. Головною причиною відмови від переходу на нову платформу MQB послужило скорочення даного сегмента ринку. У компанії резонно вирішили, що немає сенсу витрачати кошти для переходу на нову платформу, якщо можна просто поліпшити модель в рамках існуючої.

Офіційний дебют нового Volkswagen Passat 2020 повинен відбутися на початку 2019 року, а ближче до весни стартують продажі моделі.