Volkswagen вивела на тести Golf 8-го покоління

Компанія Volkswagen практично завершила роботу над тестами нового Golf 8-го покоління, і завдяки одному з користувачів Instagram під ніком johannes.vag ми маємо можливість оцінити зовнішній вигляд нового покоління культового автомобіля майже без макіяжу.

Як не дивно, проте новий Golf був знятий на парковці біля McDonalds. Незважаючи на те, що це нове покоління Golf, він залишається абсолютно пізнаваним, а Volkswagen традиційно зберіг моделі класичні форми. І все ж, ряд змін в дизайн екстер’єру був внесений – передні фари стали гострішими і більш спортивними, новий вид знайшла решітка радіатора, оновилися передній і задній бампери, а також задні ліхтарі, які теж стали трохи гострішими. При цьому модель все одно залишилася максимально впізнаваною, навіть якщо прибрати шильдики VW.

Абсолютно новий Golf побудований на оновленій версії поточної платформи MQB Evo – автомобіль став легшим на 45 кілограм, і повинен мати довшу колісну базу, що дасть більше простору в салоні і, можливо, збільшить обсяг багажника.

Інтер’єр також повинен освіжитися за новою інформаційно-розважальною системою, новими матеріалами і, не виключено, напівавтономною системою водіння. Під капотом у VW Golf 2020 року, виробництво якого стартує влітку 2019 року, будуть вже звичні 3- і 4-циліндрові турбовані мотори як в бензиновому, так і в дизельному варіантах. Трохи пізніше повинні з’явиться м’які або заряджаються гібриди, а також новий GTI з 2-літровим 4-циліндровим турбомотором на 300 кінських сил.