Volvo анонсувала загадкову прем’єру

Volvo напередодні автосалону в Лос-Анджелесі опублікувала загадковий тизер. Судячи з анонсу, марка покаже не новий автомобіль, а якісь технології на базі смартфона або ж мобільний додаток для гаджетів.

Напередодні автосалону в Лос-Анджелесі Volvo опублікувала тизер прем’єри, яка пройде в США. На знімку зображений смартфон в салоні однієї зі шведських моделей, але на екрані гаджета написано “ЦЕ НЕ ТЕЛЕФОН”. Що ж тоді? Судячи з ілюстрації, можна очікувати від Volvo прем’єри додатки для смартфона, який дасть додаткові функції для взаємодії з автомобілем, оскільки зараз вже багато компаній пропонують подібні рішення.

Варто відзначити, що останнім часом Volvo стала приділяти активну увагу не тільки мобільним технологіям, але і автопілоту. Підтвердженням тому служить концепт-кар Volvo 360c, який в принципі не оснащений органами управління і покликаний служити заміною літаків в коротких подорожах. До того ж раніше шведська марка пообіцяла, що нове покоління кросовера Volvo XC90 отримає автопілот 4-го рівня – ця технологія вже дозволяє пересуватися без участі людини, втручання якого буде потрібно тільки в складних ситуаціях.