Volvo обновила ряд своїх моделей

Моделі Volvo серії 90 є флагманами бренду, і тому XC90, S90, V90 і V90 Cross Country є найбільші і найкращі моделі шведського бренду. У 2021 році вони отримають ряд оновлень, які дозволять їм конкурувати з автомобілями таких брендів, як Mercedes і BMW.

Так, і S90, і XC90 Recharge – це нова назва Volvo для гібридних електромобілів T8, оскільки шильдик T8 знятий з виробництва, — отримають значне зниження цін в 2021 році. XC90 Recharge тепер коштує від 64445 доларів в базовій комплектації — падіння ціни становить 3550 доларів. S90 Recharge тепер на 3150 доларів дешевший, ніж в минулому році — модель буде оцінюватися від 61045 доларів.

Седан S90 і обидва варіанти універсала отримають незначні оновлення в дизайні до 2021 року. S90 отримає нову решітку радіатора з внутрішніми планками, хромовану смугу на всю ширину в нижній частині передньої панелі автомобіля, нову кришку багажника з більш виразним губним спойлером і перероблені задні ліхтарі, які, за словами Volvo, надають автомобілю «більш технічний і преміальний вигляд». Volvo також переробила задню частину S90, прибравши накладку на вихлопну систему і сховавши вихлопні патрубки, що є сигналом того, що бренд все більше наближається до повної електрифікації.

Volvo заявляє, що до 2021 року V90 Cross Country позбудеться від пластикової накладки на дверях, отримає нову решітку радіатора і оновлену передню частину кузова, нижня частина якої тепер виступає вперед. Автомобіль також отримав нові колеса і більшу, більш виражену штучну захисну пластину ззаду, яка також позбавлена елементів оздоблення вихлопної системи попередньої моделі.

Кросовер XC90 також отримає невеликі оновлення. Так, модель отримає новий варіант салону на шість місць з капітановими кріслами, де зазвичай розташовується тримісний середній ряд, а в пакет Lounge додаються масажні крісла. Також з’явилися нові матеріали для інтер’єру.

Всі автомобілі Volvo 90-ї серії в стандартній комплектації отримають пакет Premium, а також систему контролю сліпих зон, світлодіодні ліхтарі, які згинаються для освітлення кутів, і бездротовий зарядний пристрій для смартфонів. Volvo також додає нові колісні диски для всієї лінійки 90-ї серії і функцію «Connected Safety» – по суті, підключені Volvo попереджають один одного, коли вони стикаються з небезпечними умовами водіння або зупинені з включеною небезпекою.

Аудіосистема преміум-класу Bowers & Wilkins була модернізована за рахунок нового підсилювача, нового купольного твітера, нової опції налаштування звуку «Jazz Room» (змодельованої за зразком справжнього джаз-клубу в рідному місті Volvo, Гетеборзі) і нових конічних дифузорів, націлених на поліпшення слухового сприйняття пасажирів.