Volvo показала тизер найзагадковішого концепт-кару

Компанія Volvo опублікувала тизер концепт-кару, який, ймовірно, розповість про майбутнє безпілотних автомобілів шведської марки.

Прототип, що отримав назву 360с, відрізняється незвичайним “плавцем” і світлодіодними “вусиками”, які, очевидно, є частиною системи автономного управління. Ніякої додаткової інформації про концепт-каре поки немає. Однак в описі до ролика, розміщеного на сторінці Volvo в Facebook, дається натяк на те, що 360с буде безпілотником.

Там говориться про те, час, витрачений на подорож, тепер можна буде провести з більшою користю. Опублікований раніше ролик під назвою “The sound of # 360c” може говорити про те, що прототип отримає електричну силову установку, а звук буде синтезуватися бортовими системами безпілотника.

У червні з’явилася інформація про те, що Volvo XC90 наступного покоління отримає просунуту систему автономного управління. Позашляховик оснастять системою четвертого рівня автономності, здатною самостійно перевозити “сплячих пасажирів”, але тільки певними дорогами.