Volvo Trucks випустить перший серійний тягач

Компанія Volvo Trucks анонсувала випуск першого серійного електричного тягача на базі лінійки VNR.

У продаж вантажівки надійдуть в 2020 році на території США. Volvo не стала розкривати всіх подробиць про модель, але дещо вже відомо.

VNR Electric стане прекрасним варіантом для регіональних перевізників. Зрозуміло, він чистіший і тихіший за звичайні дизельні машини. Від стандартного VNR він відрізняється підсвічуванням решітки радіатора і більш аеродинамічним кузовом для зниження опору повітря.

Стандартні бічні паливні баки тут замінені плоскими панелями, які приховують відсіки з батареями. Силова установка для VNR заснована на розробці для FE Electric, який був представлений в травні 2018 року. На борт встановлюються батареї ємністю 200 або 300 кВтг. Вони живлять два електромотори, сумарна потужність яких досягає 503 к. с., а крутний момент – 850 Нм. Запас ходу складає 200 км. Батареї можна заряджати за допомогою швидкісної зарядки на 150 кВт всього за півтори години.

Volvo описує тягач, як ідеальний варіант для перевезення важких вантажів в межах міста і передмістя, де не потрібно проїжджати великі відстані. Перші випробування моделі пройдуть вже в 2019 році в Калірфоніі.