Volvo відкликає в США 54 тисячі автомобілів через подушки безпеки

Шведський автовиробник, за яким закріпилася слава бренду з найбезпечнішими автомобілями, відкликає 54 тис. автомобілів через несправність подушки безпеки після одного смертельного випадку, пов’язаного з цією проблемою.

Американське представництво Volvo відкликає моделі S80 і S60 2001-2003 модельного року, продані або зареєстровані в регіонах США з високою вологістю, тому що при розкритті передньої подушки безпеки з боку водія елемент може вибухнути, що спровокує руйнування піропатрона, частини якого можуть розлетітися по салону.

Згідно із заявою Volvo, компанія має намір замінить несправний елемент на сучасний. Очікується, що запчастини будуть доступні до березня.

У суботу було підтверджено, що одна людина в США була убита, коли вибухнула подушка безпеки водія, виготовлена компанією ZF/TRW FG2, що містить пропелент 5AT-148N. Агентство Безпеки дорожнього руху заявило, що цей інцидент зі смертельним результатом був єдиним відомим випадком розриву деталі. При цьому дослідження інших машин дозволить визначити, чи необхідний додатковий відклик.

Представники ZF Group заявили, що в суботу компанія Volvo вперше повідомила про даний інцидент в серпні 2019 року, і «негайно проінформувала NHTSA і разом з Volvo почала розслідування інциденту». ZF додала, що «продовжить тісну співпрацю з NHTSA і Volvo з цього питання».