Volvo XC90 отримав невеличкий рестайлінг

Реформа, проведена на п’ятому році життя Volvo XC90 другого покоління, виявилася мізерною. Косметичні зміни в екстер’єрі помітить не всякий, а салон не чіпали зовсім. Зате шведи оголосили про запуск нової лінійки «B» (B4, B5, B6), що складається з поміркованих гібридів зі стартер-генератором і рекуперацією енергії.

Такі версії обіцяють 15-відсоткову економію палива і скорочення шкідливих викидів. Компанія каже, зроблено важливий крок у електрифікації, до якої Volvo прагне.

Одна новація в інтер’єрі все ж є – з’явилася шестимісна конфігурація. Тепер в XC90 є від чотирьох до семи сидінь. Асортимент оздоблювальних матеріалів розширено, в тому числі за рахунок комбінацій з вовною. Оновлений XC90 увібрав в себе технології безпеки, яких не було в момент його народження. Наприклад, він отримав функцію автоматичного підрулення при зміні смуги (Oncoming Lane Mitigation), вперше представлену на XC60. Медіацентр Sensus нарешті став підтримувати інтерфейс Android Auto.

Виробництво оновлених машин на шведському заводі стартує в травні. Компанія радіє, що по всьому світу вже продано більше 320 000 кросоверів дев’яностої серії.