Все просто і за 1 день: відповіді про швидкий обмін авто

Вже чули про обмін авто за 1 день? Ця пропозиція дуже популярна, адже багатьох відлякує довгий та складний процес продажу і подальшого пошуку та підбору іншої машини для придбання. Проте завдяки обміну можна забути про онлайн-оголошення на сайтах та безкінечні зустрічі з незнайомцями. Як працює швидкий обмін авто та які питання хвилюють українців? Ми з’ясували відповіді на різні популярні питання та пропонуємо ознайомитись з результатами і Вам. Також порадимо компанію для безпечного процесу, якщо Вам сподобається пропозиція.

Чи може насправді обмін авто займати 1 день? Так. Якщо Ви як продавець погодитись на запропоновану компанією ціну, то при відкритому Сервісному центрі (МРЕВ) можна зробити викуп за 1 день. Якщо обрана машина на майданчику буде у власності компанії, а не на комісії, то підписати документи про оформлення також можна у той самий день. Тобто, зробити обмін авто за 1 день можливо. Якщо ж продавець бажає отримати більше грошей від продажу, то можна залишити машину на комісію за власною ціною і почекати, поки компанія знайде покупця, проте так процес займає більше часу.

Які документи потрібні для процесу? Паспорт, ідентифікаційний податковий номер та документи права власності на машину (технічний паспорт) – зазвичай цього вистачає. Довідку про доходи робити не потрібно.

Чи можна вибрати дорожчу модель і оформити її в кредит/розстрочку? Так, якщо у компанії є документи для надання такого послуги.

Де в моєму місті є така компанія? Ви можете запитати друзів, родичів та знайомих, можете знайти в інтернеті або ж зайти до кількох майданчиків та спитати.

Як вибрати компанію для обміну авто? Перевірте наявність ліцензії та дозволу від держави, фінансові документи, дізнайтесь строк роботи (краще понад 6-7 років).

Як оцінити та дізнатись ринкову вартість авто? Краще не довіряти оголошенням на сайтах, адже продавці можуть там роками реалізовувати одну і ту ж машину за завищеною ціною. Краще подивитись близько 10 транспортних засобів схожого року/стану/пробігу і виявити середню ціну, після чого помножити на 0.9. Також є варіант онлайн калькулятора.

Де можна знайти онлайн-калькулятор ціни? ПланетАвто допоможе. Компанія ПланетАвто професійно займається купівлею та продажем транспортних засобів з 2006 року, представлена в 3 десятках міст країни і має розвинений сайт з онлайн-калькулятором ринкової вартості. Ви можете перейти на їх сторінку та буквально за кілька секунд визначити ціну авто, для цього можна ввести державний номер або руками прописати характеристики машини. Також може допомогти обміняти авто за 1 день і оформити дорожче у розстрочку ПланетАвто.