Вседорожний універсал Kia XCeed можуть показати в березні

Автомобіль, раніше відомий під умовною назвою Ceed SUV, ще на крок наблизився до своєї прем’єри, дозволивши фотошпигунам розглянути себе краще на зимових випробуваннях. Крім того, спливло ім’я цієї моделі: Kia XCeed.

Не цілком ясно, чи оголосять в KIA її кросовером або хетчбеком підвищеної прохідності, однак в сім’ю сидів «ікси» помістять точно. Нагадаємо, поки дана сім’я складається з хетчбека і двох універсалів: SW і ProCeed. Паркетник Volkswagen T-Roc був обраний фахівцями KIA для бенчмаркінгу під час випробувань на морозі. А взагалі, в числі близьких суперників «ікс-сіда» різні джерела згадують Ford Focus Active і чомусь Subaru XV. Отже, XCeed може сподобатися тим шанувальникам марки, яким Stonic малуватий, Sportage трохи завеликий, компакт Niro бентежить, ймовірно, тим, що може бути тільки гібридом або електрокаром, а Soul, припустимо, своїм занадто зухвалим, спірним виглядом.

Додавання в сім’ю сидів крос-версії є свого роду «вибаченням» марки за відсутність в цьому поколінні моделі трьохдверного хетчбека. Чому XCeed, а не Ceed X-Line? Ймовірно, так виробник має намір підкреслити, що відмінності від простого хетча тут не зведуться до пластикового обважування. Хоча найбільшим сюрпризом, ймовірно, стане дещо перероблена задня стійка і, відповідно, багажний відсік. «У нас є шанс збільшити обсяг (продажів), але ми повинні змінити рецепт, у нас повинна бути інша пропозиція, більш актуальне», – заявив на початку року віце-президент KIA по маркетингу Артур Мартінс.

А публіка, як відомо, нині жадає бачити кросовери під різними соусами. У будь-якому випадку в нинішньому році всі карти будуть розкриті. Ресурс Korean Car Blog як прем’єрної майданчики називає березневу Женеву, хоча наші колеги з Auto Express і Autoevolution дружно вважають, що корейці затягнуть презентацію на широкому загалу до Франкфурта і, відповідно, вересня. При цьому саму машину в Мережі можуть показати перед виставкою, десь влітку.