VW випустить новий мінівен

Новинку німецької марки спіймали під час випробувань в Китаї. Терміни прем’єри моделі поки невідомі. Фотографії з тестів двох нових автомобілів Volkswagen опублікувало «піднебесне» видання Autohome. На передньому плані – локальна версія компактного кросовера T-Cross, найближчим родичем якого є хетч VW Polo.

Глобальний «паркетник» представлять в жовтні 2018 го, китайський варіант теж, швидше за все, дебютує до кінця поточного року: судячи зі знімків, він буде злегка відрізнятися дизайном. Крім того, очікується, що у призначеного для КНР кросовера на 90 мм збільшать колісну базу (2653 мм у китайській версії проти 2563 мм у глобальній моделі).

А ось за T-Cross на шпигунських кадрах видно новий мінівен, який VW поки не анонсував. Доказом того, що за кросовером «ховається» саме вен, служать двері другої моделі: ручки знаходяться поруч, тобто задні двері – зсувні.

Передня частина новинки виконана у фірмовому стилі бренду – MPV отримав світлодіодну оптику і радіаторну решітку, як у кросовера VW Tayron і седана Lavida Plus, знову ж призначених для Піднебесної. За неофіційними даними, новинку запропонують з дволітровій «турбочетвіркою» 2.0 серії EA888, якою оснащуються багато інших представлених в Піднебесній моделі німецької марки.

Очікується, що випуск мінівена налагодять в Китаї на заводі СП Volkswagen та SAIC, там же сьогодні виробляють компактвен Touran. Те ж підприємство, мабуть, буде випускати і місцеву версію кросовера T-Cross. Інформації про терміни прем’єри мінівена поки немає. Також невідомо, чи вибереться новий MPV Volkswagen за межі «піднебесного» ринку.