VW знову потрапив у гучний скандал

Не встигла німецька компанія оговтатися від “дізельгейта”, як її знову звинувачують в серйозному порушенні закону. Річ йде про те, що нібито Volkswagen Group свідомо провела кампанію задля банкрутства боснійського автопостачальника Prevent Group. Протизаконна конкуренція німців очорняла дилера в ЗМІ та змусила покинути ринок.

Згідно з позовом Prevent Group, топменеджери Volkswagen, включно глава корпорація Ральф Брандштеттер, розробили спеціальний план під кодовим ім’ям “Проєкт 1” задля виведення автопостачальника з бізнесу.

Стверджується, що керівництво VW ставило за мету таким чином попередити інших постачальників про те, що буде, якщо вони виступлять проти антиконкурентних умов і цін німецького автовиробника. В понеділок боснійська компанія подала скаргу в суд Детройта саме з таким обвинуваченням.

Стало відомо, що колишній менеджер VW, який працював над “Проєкт 1”, злив усі розмови щодо цієї справи. Німецька компанія в свою чергу звернулася в прокуратуру з проханням розслідувати витік цінної корпоративної інформації.

Нагадаємо, що Volkswagen був змушений тимчасово зупинити виробництво автівок на шести заводах у 2016 році, коли дві німецькі дочірні компанії Prevent порушили умови постачання запасних частин. З цього часу між компаніями йде “війна”.

ДЖЕРЕЛОuamotors.com.ua