Вибір датчика тиску в шинах

Датчики давления в шинах важливий пристрій, що гарантує безпеку при русі

На жаль, багато водіїв перевіряють тиск в шинах тільки під час сезонної їх зміни. Це абсолютно неправильно. Якщо показник не відповідає необхідному значенню, то це може нести загрозу безпеці під час руху. Іншими словами, якщо в шинах не підтримується необхідний тиск, то автомобіль під час руху поводиться нестабільно.

Сьогодні виробники пропонують величезну різноманітність моделей датчиків тиску в шинах. З кожним роком електронні датчики, які встановлюються на шинах, стають все більш затребуваними. Завдяки їм можна постійно контролювати важливий показник.

Сьогодні кожен виробник пропонує унікальні пристрої для своїх марок автомобілів. Датчик тиску в шинах Land Rover Discovery Sport 2016 Оригінал наприклад, дуже надійним пристроєм. При установці його в спеціалізованому СТО, надається гарантія на 7 років.

Примітно: даний пристрій відрізняється сумісністю з іншими автомобілями відомого концерну. У комплекті з датчиком йде ніпель, тому не потрібно придбання будь-яких додаткових настановних компонентів. Прив’язка даного датчика здійснюється автоматично. Для цього виконується пробна поїздка зі швидкістю 40 км год на протязі не менше 20 хвилин. Після установки датчика показники передаються в блок управління, а в подальшому відображаються на екрані, розташованому на приладовій панелі. Це означає, що водій отримує можливість контролю над тиском в шинах під час руху. При цьому передбачена звукова та світлова сигналізація при критичному зниженні тиску.

Після установки датчика тиску в шинах гарантується збереження гуми на більш тривалий період. Цей факт цілком зрозумілий і не піддається сумніву. Але крім цього такий пристрій дозволяє зберегти в хорошому стані підвіску, і про це мало хто знає. Це пов’язано з тим, що якщо в шинах низький тиск, то пошкоджується безпосередньо колесо, але при високому тиску при їзді на нерівній дорозі передаються сильні удари на компоненти підвіски. Це в значній мірі погіршує її стан і скорочує термін експлуатації.