Виробник пилососів Dyson переходить на електрокари

Британська компанія Dyson, що є відомим виробником пилососів, займеться випуском електрокарів. Для цього в Сінгапурі побудують нове підприємство.

Компанія Dyson намір почати будівництво заводу з випуску електрокарів в грудні нинішнього року. Виробник має намір звести підприємство в Сінгапурі до кінця 2020 року. На думку деяких експертів, Dyson буде випускати конкурентів продукції компанії Tesla.

Зараз практично немає даних про електрокари Dyson. Відомо, що виробник пилососів буде самостійно розробляти свої моделі. Компанія вкладе в новий проект приблизно 2,5 млрд доларів. Половина цих грошей піде на створення першої моделі. Другу частину названої суми британці мають намір витратити на розробку і випуск батарей з твердим електролітом.

Електрокари Dyson будуть випускатися під брендом Digital Motor. Перша машина марки буде преміальною, і вийде тиражем не більш ніж в 10 000 одиниць. Наступні моделі будуть дешевші «первістка», і їх тираж буде вищим. Продукція Digital Motor орієнтована на ринки, що розвиваються. Про те, що Dyson займеться випуском електрокарів, компанія заявила минулої осені. Зараз реалізацією проекту займаються близько 400 фахівців, проте з часом до них приєднаються ще близько 300 експертів. Про зовнішність електрокарів Digital Motor зовсім немає даних, а журналісти жартують, що ці машини будуть виглядати як пилососи.