Витік фото оновленого Jaguar Land Rover супроводжувався скандалом

Позашляховик Land Rover Defender нової генерації має бути розсекречений в нинішньому році. Знімків закамуфльованих прототипів на дорогах вже зроблено чимало, але тільки зараз в Мережі сплив перший кадр інтер’єру.

Причому цей витік супроводжувався невеликим скандалом: один з піарників компанії Jaguar Land Rover зажадав від автора поста в Твіттері видалити фото і навіть пригрозив судовим переслідуванням. Людина, що розмістила знімок, видалила пост, але фото вже встигло розійтися по світу.

Початковий пост в Твіттері належав Роберту Чарльзу.

Якби реакції не послідувало, можна було б вважати знімок фотошопом, чийсь жарт. Однак вимога стерти кадр говорить, що фото реальне. Правда, пізніше через американських представників JLR видання Jalopnik з’ясувало, що, нібито, «це внутрішній застарілий знімок», але докладних пояснень не було. Навіть якщо перед нами не остаточний варіант інтер’єру, а лише одна із запропонованих версій дизайну на стадії проекту, все одно вона говорить багато про що. Наприклад, про спробу зробити салон мінімалістичним, простим і в «квадратному стилі», притаманному самій моделі.

Той же кадр трохи крупніший і без перешкод. Видно, що приборка повністю цифрова, центральний екран середнього розміру і вписаний в інтер’єр цілком вдало, а селектор «автомата» примостився на невеликому припливі передньої панелі. Нагадаємо, в новому поколінні Defender зміниться радикально: алюмінієва платформа, незалежні підвіски, задня багаторичажка, несучий кузов … Проте Jaguar Land Rover запевняє, що по частині прохідності машина свого легендарного імені не осоромить. Під капотом, ми вважаємо, пропишуться бензинові і дизельні Індженіуми, аж до представленої днями рядної «шістки». Варіант з агрегатом V8 теж не виключений.