Western Star оновив серію вантажівок 4700

Американський виробник важких вантажівок Western Star оголосив про оновлення серії 4700.

Головною новинкою став двигун Cummins X12 – цей силовий агрегат став легшим на 200 кг і тепер важить 930 кг. Однією з його особливостей є низький коефіцієнт тертя, що дозволяє знизити витрату палива. Потужність «движка» становить 500 кінських сил при моменті, що крутить 2305 Нм.

Працювати такий мотор може в парі з автоматичними і механічними трансмісіями. Також для покупців стала доступна нова трансмісія – АКПП Detroit DT12, яку зробили спеціально для вантажівок 4700 серії з двигунами Detroit Diesel. У новій трансмісії реалізовані опції допомоги при рушанні під гірку, режим «повзучої» передачі та управління зчепленням, що має допомогти водіям легше переносити довгу дорогу.

Автовиробник не забув оновити інтер’єр вантажівки – тепер на приладовій панелі встановлений більш «продвинутий» ЖК-дисплей, а з керма можна управляти круїз-контролем і аудіосистемою. З точки зору безпеки в автомобіль були додані системи відстеження смуги руху і екстреного гальмування при виникнення перешкоди на шляху прямування.