З’явилась двомісна версія Mitsubishi Outlander

Фахівці британського підрозділу бренду Mitsubishi перетворило Outlander в комерційний автомобіль. Відзначимо, що практика позашляховиків в комерційні фургони в Англії набула широкого поширення.

Моделі стають двомісними, а інший простір займає вантажний відсік. Таке перевтілення припадає до смаку мисливцям і любителям екстремального спорту. А також перевагою є менший податок.

На цей раз британський підрозділ японської марки представило модифікований Mitsubishi Outlander PHEV. Вантажна версія моделі отримала приставку Commercial в назві, а також дешевше і практичніше. Від стандартного виконання новинка відрізняється лише глухими накладками на задньому склі.

В салоні Mitsubishi Outlander Commercial з’явилася глуха перегородка з гратами, розташована за передніми сидіннями. Задні сидіння були прибрані, а замість них з’явився невеликий подіум, який утворює рівну вантажну площадку довжиною 1 650 мм, шириною 1 000 мм і висотою 800 мм. За словами представників марки, вантажопідйомність новинки становить 510 кг.

Також вантажна модифікація відрізняється 18-дюймовими легкосплавними дисками, наявністю камери заднього виду, підігріву сидінь і лобового скла. Також в оснащення новинки увійшла мультимедійна система з великим сенсорним екраном і підтримкою Apple CarPlay і Android Auto. Відзначимо, що за межами Великобританії таке виконання моделі навряд чи з’явиться.