З’явилась перша інформація про електричний кросовер Nissan IMx

Nissan IMx KURO koncept skica

Серійна версія концептуального електричного кросовера Nissan IMx з’явиться орієнтовно в другій половині 2020 року. Про це виданню IndianAutosBlog розповів глава марки з дизайну Альфонсо Альбайса.

Товарний варіант IMx буде третім електромобілем Ніссан, а побудують його на платформі Leaf 2 покоління. При цьому він отримає досить завидні характеристики: приблизно 420 к.с. потужності при 700 Нм крутного моменту (їх забезпечать 2 мотори) і пробіг на одному заряді в 350-400 км.

“IMx – це не тільки продуктивність, але і нова платформа. Nissan раніше заявив, що концепт IMx використовує платформу для електромобілів нового покоління, розроблену для «максимальної ефективності» – з повністю плоскою підлогою і низьким центром ваги. Однак слід зазначити, що в другому поколінні Nissan Leaf вже використовує цю архітектуру “, – заявив топ-менеджер. На даний момент Nissan випускає Leaf 2 покоління з одною батареєю на 40 кВтг (240 км пробігу), але вже наступного року у нього з’явиться версія з АКБ на 60 кВтг (близько 360 км). Очевидно, саме другий акумулятор і дістанеться першому електромобілю Ніссан.