З’явилась перша інформація про кросовер Jaguar

У ЗМІ з’явилися повідомлення про плани Jaguar вивести до 2021 року на ринок новий габаритний кросовер. За оцінками експертів, новинка повинна стати флагманською моделлю виробника на найближчі роки.

Британське видання Autocar повідомило, що ім’я у новій моделі буде J-Pace, і цей автомобіль буде котируватися вище, ніж моделі E-Pace і F-Pace. Він буде сконструйований на базі шасі MLA, яка також буде використана для створення нових моделей Range Rover.

Це буде майже 5-метровий кросовер з 650-літровим багажником, гібридною силовою установкою. Заряду електроустановки J-Pace без перемикання на бензиновий двигун, за даними британських ЗМІ, який повинно вистачати на 80 кілометрів. Як зазначали раніше в концерні Jaguar Land Rover, в найближчі роки компанія запустить програму щодо повного переходу на випуск електрокарів і автомобілів з гібридними установками.

Першовідкривачем в лінійці електромобілів британського виробника був кросовер I-Pace, пишуть ЗМІ. У цієї машини нове шасі, яке буде використовуватися при створенні інших електрокарів, два двигуна на передній і задній осі.