З’явилась перша інформація про новий хетч Skoda Scala

Компанія Skoda має намір прибрати з ринку хетчбек Rapid. Місце, що звільнилося, в лінійці займе Skoda Scala, подробиці про яку розкрили представники виробника, опублікувавши перші офіційні знімки. Моторна лінійка хетчбека Skoda Scala буде представлена ​​трьома бензиновими і дизельною силовими установками з віддачею 90 – 150 «коней».

Перші будуть пропонувати об’ємом 1,0 і 1,5 літри, а дизельний мотор об’ємом 1,6 літри. Для бензинових агрегатів передбачена коробка-автомат на п’ять сходинок і «механіка» на шість. Дизельний мотор може працювати з «механікою» і варіатором.

Skoda Scala побудований на архітектурі A0 MQB, яка лягла в основу Volkswagen Polo і Skoda Kodiaq. Розміри хетча наступні: довжина – 4 362 мм, ширина – 1 793 мм, відстань між осями – 2 649 мм. Згідно із задумом модель збереже дизайн концепту Vision RS. Для Skoda Scala передбачена електронна «приборка» Virtual Cockpit, мультимедійний комплекс на 9,2 дюйма з підтримкою MirrorLink і Apple CarPlay, а також електронний ключ. Дебют нового хетча відбудеться на автосалоні в Женеві вже в березні, а продаж почнуть до кінця 2019 року.