З’явилось нове покоління Subaru Legacy 2020

7 лютого 2019 року відбулося відкриття ще одного північноамериканського автосалону в Чикаго. В рамках цього заходу представлено не так багато новинок. Але найгучнішою прем’єрою, на нашу думку, став дебют нового покоління седана Subaru Legacy.

Автомобіль досить сильно перероблений, і повністю відповідає духу часу. Модель побудована на новій платформі SGP (Subaru Global Platform). Даний «візок» стане основою для багатьох новинок компанії, і дозволив значно збільшити пасивну безпеку автомобіля, а також знизити масу кузова за рахунок використання композитних і легкосплавних матеріалів. Також відзначається значне збільшення рівня шумоізоляції і комфорту в автомобілі під час руху.

На жаль, сказати про видатний дизайн не вийде. Модель виявилася повністю звичайною, відповідною сучасним трендам, але без «родзинки» в екстер’єрі. Однак салон в топовій комплектації вигідно відрізняється від попередньої версії завдяки коричневому салону, а також новій мультимедійці з дисплеєм в стилі Tesla. Ймовірно, найголовнішим оновленням став турбомотор, який вперше застосовується на Legacy. Тепер автомобіль можна придбати з опозітним турбованим двигуном 2,4 літра, здатним розвивати до 264 кінських сил і 375 Нм крутного моменту. Молодшій версії покладено 2,5 літровий атмосферник на 185 сил і 239 Нм моменту. Обидва мотори працюють тільки з варіатором.