З’явились перші фото серійної LADA Vesta

До прем’єри найкрутішої Вести трохи менше місяця, а автомобіль вже помічений на майданчику одного з московських дилерів.

Залишається невідомим, що робить автомобіль на задвірках «відстійника» одного зі столичних продавців Лади. Найімовірніше, серійний екземпляр показували дилерам на закритій презентації. За іншою версією – машину пригнали для навчання механіків.

Серійний екземпляр, судячи з опублікованого в групі «Lada Vesta Клуб» в соціальній мережі ВКонтакті, нічим не відрізняється від торішнього концепту і в точності повторює машину, яку АВТОВАЗ показав на офіційних фотографіях раніше.

Спортседан забарвлений в той же ексклюзивний для Лади Вести Спорт сірий металік, у нього 17-дюймові легкосплавні колеса з низькопрофільною гумою, зменшений дорожній просвіт і хвостик спойлера на кришці багажника. Також спортверсію можна відрізнити за більш потужними гальмами.

До цих пір залишаються невідомими технічні характеристики машини. За непідтвердженою інформацією, Lada Vesta Sport отримає 1,8-літровий двигун, який зусиллями відділення Lada Sport був форсований з 122 до 145 к.с. Двигун буде агрегатуватися 5-ступінчастою коробкою передач Renault. Динамічні характеристики машини також не оголошені, але навряд чи вони будуть вражаючими. Офіційна прем’єра Lada Vesta Sport відбудеться на Московському міжнародному автосалоні в кінці серпня цього року.