З’явились подробиці про оновлений BMW M3

В рамках свого недавнього інтерв’ю, офіційні представники баварського автовиробника – компанії BMW розповіли деякі подробиці про нове покоління M3. Пару тижнів тому була представлена ​​нова генерація цього престижного автомобіля, тепер же черга за його більш потужною версією від спортивного підрозділу BMW M.

Головними завданнями перед інженерами компанії є підвищення потужності автомобіля і зменшення його загальної ваги. Примітно, що для максимального полегшення ваги, було прийнято непросте рішення відмовитися від використання системи повного приводу, а також гібридної силової установки. Очікується, що кінцева цифра не повинна бути більше 1,5 тонн.

В конструкції буде використано велику кількість міцного і одночасно легкого вуглепластику. Повідомляється, що довгоочікувана новинка отримає 3,0-літровий турбодвигун, максимальна потужність якого складе чи менше ніж 470 к.с. Але не може ж BMW M3 нового покоління бути слабшим, ніж нинішня версія моделі в обмеженому виконанні CS!

В якості трансмісії буде запропонована 6-ступінчаста “механіка”, а також 8-ступінчастий “автомат”. На превеликий жаль, на даний момент немає ніяких даних про те, коли ж може відбутися офіційна презентація нового покоління «зарядженого» BMW M3. Швидше за все, це станеться в наступному році – не думаю, що хлопці з BMW будуть з цим затягувати.