З’явились шпигунські фото нового купе Тарга

Минуло багато часу з тих пір, як ми чули хоч щось нове про майбутній Chevrolet Corvette С8 із середнім розташуванням двигуна. Поки що новин про довгоочікувану новинку як не було, так і немає. Але зате ми можемо запропонувати вашій увазі рендер від незалежного художника, заснований на численних «шпигунських» знімках моделі.

На зображенні, яке з’явилося в мережі пару хвилин назад, знаходиться спортивне купе нової генерації в кузові Тарга. Треба визнати, що цей автомобіль виглядає досить добре. Новинка із середнім розташуванням двигуна повинна була бути представлена громадськості ще на початку минулого місяця, але керівництво бренду раптом перенесла дату презентації.

Тепер чекаємо появи купе на автосалоні в Нью-Йорку навесні 2019. Що стосується самого автомобіля, то до сих пір ми чули всілякі думки про покоління C8. Саме цей рендер прирівнює американську новинку до італійського Ferrari 360, і ми, безумовно, можемо побачити схожість між двома цими автомобілями. Передня частина американця все ще виглядає досить короткою, але гострі лінії кузова і арочні крила, представлені тут, додають йому якоїсь новизни, якої не було раніше.

Якщо в кінцевому підсумку серійна версія машини буде виглядати саме так, ми не будемо розчаровані.