З’явилися характеристики електричного купе Polestar 2

У нинішньому році шведи мають намір представити світові електрокар Polestar 2, який для пов’язаної з Volvo Cars марки стане вкрай важливим. Нагадаємо, первістком бренду, раніше відомого лише по тюнінгу, є 600-сильне гібридне купе Polestar 1. Але воно дороге (140 000 євро), і його тираж – не більше 500 штук на рік.

А модель Polestar 2 – це масовий легковик з базовим цінником в 40 000 євро. В очікуванні прем’єри з початку 2019 року фірма Polestar почала бомбардувати публіку тизерами і заодно розкрила деякі параметри «двушки».

Ще одне недавнє зображення моделі Polestar 2 показує кришку багажника і дає поглянути на оптику, що простягнулася єдиною смугою від борта до борта. Раніше ми вважали, що електрокар Polestar 2 буде досить близький по зовнішності до шоу-кару Volvo concept 40.2, який заодно є (в якійсь мірі) і передвісником наступної моделі Volvo V40. Однак при дуже схожих зовнішніх контурах відмінностей у Поулстара набереться чимало. Починаючи з того, що тут перекроєні вся задня частина і роз’єм багажного відсіку: концепт 40.2 був ліфтбек-пятидверка, а Polestar 2 сам виробник визначив як «чотиридверний фастбек».