З’явилися перші фото нового PORSCHE 911

Нове покоління Porsvhe 911 (992) з’явиться вже в наступному році з гібридною силовою установкою і, як показують перші фото, з новим спойлером.

Porsche 911 2019 модельного року ретельно тестується, і вперше його можна розглянути без камуфляжу прямо на гоночному треку. Знаковий автомобіль для марки покоління 992 офіційно повинен бути представлений вже до кінця нинішнього року, або на початку майбутнього на автосалоні в Лос-Анджелесі. Перше, що кидається в очі – новий передній бампер, який став найпотужнішим і широким. Тепер він відповідає новому корпоративному дизайну, визначеному останнім поколінням Porsche Cayenne.

У всьому іншому це все той же 911 з мінімальними змінами. Особливо це помітно в профіль, який здається зовсім недоторканим рукою дизайнера. Зміни помітні тільки на кормі, де перероблена кришка моторного відсіку з новими гратами. Тут же нова світлодіодна оптика і новий задній бампер.

Очікується, що пропонуватиметься буде весь звичний спектр двигунів: ми побачимо варіанти Turbo, GTS, GT2 і GT3, що цілком логічно. Але вперше в історії марки і найважливішої її моделі, 911 отримає гібридну силову установку. Причому вже зараз стає ясно, таких силових агрегатів буде відразу два. Перший займе місце в модельному ряду, ставши альтернативою бензиновій Carrera, а друга, більш потужна, потрапить на саму вершину пропозиції поруч з Porsche 911 Turbo. Це рішення вже викликало масу недоброзичливих відгуків шанувальників марки.

911 – дійсно знаковий автомобіль не тільки для самої марки, але і для автомобільної історії. Але прогрес зупинити не можна, і Porsche вже давно розробила нову платформу для 911, яка готова прийняти не тільки гібридну силову установку, але повністю електричну. Так чи інакше, нові технології добралися до Porsche 911.