З’явилися живі фото крос-купе Great Wall

Очікується, що офіційний дебют VV7 GT відбудеться до кінця поточного року. Преміальний суббренд Great Wall вирішив не відставати від моди і створити крос-купе Wey.

Бренд Wey був представлений компанією Great Wall 2016-го. Згідно з однією з версій, свою назву він отримав на честь голови ради директорів китайського автогіганта Вея Цзяньцзюнь. Бренд позиціонується вище, ніж марка Haval, яка також належить Great Wall.

Первістком Wey став кросовер VV7, побудований на платформі «паркетника» Haval H7, – на «піднебесний» ринок він вийшов в середині 2017-го. А скоро китайським покупцям запропонують купеподібну версію VV7, що отримала до назви приставку GT. Фотографії нової модифікації поширили місцеві ЗМІ. Судячи зі знімків, передня частина у VV7 GT така ж, як у стандартного кросовера, а ось віконця за задніми дверима змінили форму, плюс у моделі «витягли» багажник. Ще крос-купе отримало колісні диски нового дизайну.

Даних про габарити «купе» поки немає. Розміри звичайного Wey VV7 наступні: довжина – 4 765 мм, ширина – 1 931 мм, висота – 1 655 мм, колісна база – 2 950 мм. За даними китайських ЗМІ, Wey VV7 GT запропонують з бензиновою “турбочетвіркою» 2.0 потужністю 234 к.с., що працює в парі з семиступінчастим преселективним «роботом». Таким же двигуном оснащується і стандартний кросовер.

Напевно, нова версія виявиться дорожчою за стандартний SUV. Останній в Китаї коштує від 169 800 юанів.