Затонуле в океані судно з 4000 автомобілів розпиляли гігантської пилкою

Про це пише портал The Drive.

Затонуле біля берегів США судно MV Golden Ray з 4000 автомобілів Hyundai і Kia почали розпилювати на частини гігантськими пилами. На опублікованих знімках видно, що під розпил потрапили і автомобілі, що знаходяться в трюмах судна — рятувальники вирішили, що діставати їх звідти перед розпилом буде занадто складним завданням.

Розпил судна відбувається наступним чином: ланцюгові пили встановили на величезний підйомний кран від компанії Versabar, який базується на двох баржах. Раніше цей пристрій використовувався для утилізації нафтових платформ. Вантажопідйомність крана сягає 7500 тонн. Повідомляється, що корабель буде розрізано на вісім частин масою від 2700 до 4100 тонн кожна.

Нагадаємо, корабель Golden Ray, який перевозив понад 4000 автомобілів Hyundai і Kia перекинувся біля берегів США ще в 2019 році. Весь екіпаж, що складався з 24 осіб, був врятований, а ось судно і автомобілі — ні. Щоб уникнути екологічної катастрофи через витік паливно-мастильних матеріалів з машин, судно вирішено було розпиляти і витягнути на берег для подальшої утилізації.