Зявилися перші знімки агресивного Ford Focus ST нового покоління

У Мережі з’явилися знімки авто без камуфляжу. Судячи з усього, компанія закінчує тестові роботи зі своїм Focus ST нового покоління. Машини очікується у продажу тільки до кінця 2019 року, а поки нас чекає офіційна презентація.

Вперше в об’єктиви фотографів потрапив новий Ford Focus ST без камуфляжу. Прекрасна можливість розглянути всі нові кузовні розв’язки, які, швидше за все, будуть в подальшому використані у всіх інших автомобілях, які будуть включені в спортивну лінійку ST.

Перш за все, це абсолютно новий передній бампер з великими агресивними повітрозабірниками, який підтриманий бічними аеродинамічними спідницями і заднім бампером з потужним дифузором, в який інтегровані вихлопні труби. Ріжуть око колісні диски, стилістично випадають з міцного у всіх відносинах образу автомобіля. Але не факт, що саме такі колеса підуть в серію.

Роботи над спортивністю, швидкістю і керованістю Ford вже завершив. Focus ST чесно відкатав своє на Нюрбургринзі, а тепер, судячи з усього, вигострюються його дорожні манери. Зокрема – можливості буксирування причепу. І це важлива дрібниця, яка, в кінцевому підсумку, вплине на зовнішність Focus. Якщо автомобіль здатний служити в якості буксира, модну вихлопну трубу в середині бампера не використаєш. Нікуди буде встановити фаркоп. І цим не можна нехтувати. Особливо, якщо враховувати, що в лінійку ST потрапить не тільки хетчбек Focus, але і універсал на його базі, який з’явиться теж до кінця 2019 року.

При цьому очікується, що Ford представить відразу і гібридну версію Focus ST, силова установка якого буде побудована на основі півторалітровогоо бензинового двигуна з турбонаддувом. Та такий же мотор може стати і базовим для майбутнього фізкультурника Ford.