Знайдено експортний ЗАЗ-968А з пробігом 300 км (Відео)

Автомобільні колекціонери ніколи не розкажуть, як знаходять найцікавіші автомобілі, але похвалитися – це завжди будь ласка. Цікаво, за скільки на аукціоні можна продати новий «Запорожець»?

Вдала знахідка – захований на 43 роки в гаражі ЗАЗ-968А в чудовому стані з пробігом всього 300 км. Як так вийшло? Майже відразу після покупки в 1975 році автомобіль чомусь поставили в гараж і більше не експлуатували. Злегка запилений білий кузов приховує розкішну червону обробку – дуже елегантне поєднання. А в комплекті – повний пакет документів.

Зверніть увагу на модні в той час задні ліхтарі, оформлені в стилі сопел ракетних двигунів – майже як на Cadillac Eldorado! І, зрозуміло, заднє розташування двигуна і великі повітрозабірники з боків, як у найкрутіших Porsche 911. Шанувальники старих ЗАЗ можуть розповісти ще про багатьох достоїнствах своїх фаворитів, але знайти сьогодні примірники у хорошому стані буде непросто.

На даний момент за найдорожчий ЗАЗ-968А в Україні просять $ 3000 – автомобіль в хорошому стані з невеликим пробігом. Найдешевший коштує $ 200, а й стан за ці гроші відповідний.