Знайдено найсмішніший Запорожець: хот-род з ЗАЗ-968 (Фото)

Схоже, на нашому віку ЗАЗ-968 знаходить нову популярність. У цьому допомагає зростаюче число всіляких гаражних доопрацювань.

Модифікація старих автомобілів – особливо романтичний процес для окремої категорії ентузіастів. Примітно, що про класичну реставрації багатьом міркувати вже нудно. Тому ЗАЗ-968 в іпостасі повнопривідного пікапа вже не здається поганою ідеєю. А тепер і хот-род в американському стилі.

Як завжди, все залежить від виконання. Але, можливо, цей нещасний Запорожець просто не годиться для такої роботи? У будь-якому випадку, у нас тут до смішного занижена дах (так і повинно бути) і буквально опущене на дорогу днище (так теж має бути).

Відразу і не скажеш, але зменшення кліренсу, швидше за все, викликано не модифікацією елементів підвіски (що, зрозуміло, також відбулося), а поглибленням салону. Це викликано пошуком додаткового простору, адже настільки низький дах при інших рівних зробила б неможливим керування автомобілем здоровим повноцінним землянином. Серед інших вторинних ознак доопрацьованого ретро-авто варто відзначити спортивну низькопрофільну гуму і бутафорську імітацію фальшрадіаторної решітки попереду. Ззаду ж красуються патрубки нової вихлопної системи. В цілому автомобіль ще не готовий, хоч і здатний самостійно пересуватися. Цікаво, в подальшому стане краще?