Знайомтеся, 6-колісний монстр від Mercedes-Benz

Один з найбільш брутальних пікапів сучасності – Mercedes-Benz G63 AMG 6х6 – вражає своїм екстремальним характером. Особливо вдалою виявилася модель 2014 року збірки, яка стала іконою стилю для шанувальників повного приводу.

Даний німецький шести колісний позашляховик G63 AMG 6×6 оселився в Японії, навіваючи жах на тамтешні крихітні авто. Господар монстра придбав місцеві запчастинами та отримав сертифікацію від EPA, а також NHTSA.

“Всюдиходові” дозволено проїжджати до 4 000 кілометрів на рік по дорогах загального користування в Японії. Судячи з усього, тривале перебування цього монстра в потоці автівок негативно позначається на психіці місцевих жителів. 

Пікап обладнаний бітурбірованним агрегатом V8 об’ємом 5,5 літра, потужність якого досягає 536 к.с. (760 Нм). Працює двигун в парі з автоматичною коробкою передач AMG Speedshift 7G-Tronic.

Три портальні осі G63 6×6 забезпечують позашляховику приголомшливу прохідність. За замовчуванням потужність мотора ділиться в процентному співвідношенні 30:40:30 на кожну з осей. При необхідності може включатися до 5 різних електронних блокувань диференціала.

Для відповідності екологічним нормам Mercedes-Benz G63 AMG 6х6 був доопрацьований компанією G&K Automotive Conversion.