Автолюбитель розповів, у що перетворилась Chevrolet Niva після трьох років використання

Американо-російський кросовер залишається одним з найбільш затребуваних SUV в країнах СНД, а тому споживач цікавиться особливостями цієї машини, про які повідав один з вітчизняних автомобілістів.

Власник Chevrolet Niva розповів, у що перетворилася «Шнива» після трьох років експлуатації. Уточнимо, що в огляді була розглянута базова комплектація кроссовера з пробігом в 38 000 км.

Зовні машина добре збереглася, що вказує на дбайливе поводження з нею. Те ж саме можна сказати про салон транспортного засобу. Тобто, автомобіль не розвалюється, якщо його правильно експлуатувати.

Автомобіліст назвав Chevrolet Niva «люксовою моделлю для села», і заявив, що кращої машини для села не знайти. Автомобіль має міцну раму, невибагливий і може похвалитися хорошою прохідністю. Рухає «Шнивою» агрегат 1.7 тягою 80 к.с. в парі з МКПП. За словами власника, такої потужності іноді мало для позашляховика, але в цілому він зі своїми завданнями справляється.

Водієві подобається обігрів машини і зручні крісла. ТО Chevrolet Niva обходиться не дуже дорого. Автомобіліст підкреслив, що не потрібно проводити техобслуговування машини самостійно, так як цим повинні займатися фахівці. За три роки «Шнива» жодного разу не ламалася, і власник вважає це заслугою своєчасного ТО і правильної експлуатації. Автомобіліст також порекомендував кожні 1-1,5 тисячі км пробігу перевіряти стан підшипників маточини і, при необхідності, підтягувати їх, бо вони схильні «розбовтуватися».

Витрата палива Chevrolet Niva, як і у будь-якого автомобіля, залежить від манери їзди. За словами автомобіліста, він не лихачить, стежить за оборотами при перемиканні передач, а тому по трасі його «Шнива» витрачає 8-8,5 л бензину на 100 км пробігу, а в місті машина вимагає 10-12 л палива на “сотню” , в залежності від ситуації на дорозі.

Оповідач підкреслив, що на трасі краще дотримуватися швидкості в 90-100 км / год, тому що в цьому випадку досягається оптимальна витрата палива. Автомобіліст назвав Chevrolet Niva чоловічою машиною, при перемиканні передач вимагає сильної руки. Оповідач пояснив, що сучасні жінки «звикли тільки на педалі натискати».