Блогер розповів про плюси і мінуси Chery Tiggo 5

У мережі з’явився свіжий огляд Chery Tiggo 5 2018 модельного року, в якому розкрито основні переваги та недоліки автомобіля. Як зазначив власник каналу TeoretiG, кросовер Chery Tiggo 5 – це відмінний автомобіль для тих, хто за порівняно невеликі гроші хоче отримати безліч корисних опцій.

Також на нього варто звернути увагу тим водіям, яким іноді доводиться з’їжджати з асфальту або їздити по поганих дорогах.

Блогер попередив, що хоча у цього кросовера є рейлінги, можуть виникнути проблеми з пошуком багажника на дах з відповідним кріпленням. Також залишає бажати кращого лакофарбове покриття, на якому нерідко з’являються відколи. У свою чергу через те, що кузов не оцинкований, на ньому утворюється іржа.

У транспортному потоці китайські машини часто виділяються великою кількістю хрому, дана модель не стала винятком. За словами блогера, в салоні досить комфортно, оббивка сидінь шкіряна, однак пластик, використаний для обшивки внутрішньої сторони дверей, передньої панелі і інших елементів інтер’єру, занадто жорсткий. При цьому він похвалив Chery Tiggo 5 за велику кількість простору для ніг задніх пасажирів. Однак багажник у автомобіля, не дивлячись на його габарити, занадто маленький. Бракує і шумоізоляції в багажнику, так як ковролін простелили тільки на дно, а з боків – обшили пластиком.

«Китай на максималку», – підсумував обзорщік. «Серцем» автомобіля є 2,0-літровий атмосферний двигун, що видає 136 кінських сил. На думку блогера, невелику кількість «коней», швидше за все, хотіли компенсувати надійністю і великим ресурсом. В якості трансмісії виступає варіатор.