Lamborghini створюватиме ексклюзивні суперкари

Заможний клієнт марки замовив Lamborghini ексклюзивний спорткар – втіленням побажань замовника зайнялися дизайнери компанії, інженери Squadra Corse. В результаті вийшов Lamborghini SC18.

Lamborghini відкрила нову сторінку своєї історії, запустивши програму створення ексклюзивних суперкарів в єдиному екземплярі за замовленням клієнтів. Первістком проекту стала модель Lamborghini SC18, над якою працювали не тільки дизайнери та інженери Lamborghini, але і фахівці гоночного підрозділу Lamborghini Squadra Corse.

Плодом їхньої праці стало унікальне купе, сертифіковане для доріг загального користування. В основу новинки лягла серійна модель Lamborghini Aventador, для якої спроектували повністю новий кузов. Вуглепластикові панелі виконані в стилістиці одночасно двох гоночних моделей – Lamborghini Huracan GT3 Evo і Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo.

Цікаво, що найбільші зміни торкнулися задньої частину суперкара, в якій немає нічого спільного з вихідним купе.

Про те, що над машиною працювали фахівці Squadra Corse, можна зрозуміти не тільки з агресивної аеродинаміки, що включає в себе капот з повітрозабірниками, плавець на даху і капоті, а також масивне регульоване антикрило, але і по колесах з центральною гайкою – 20- дюймовими спереду і 21-дюймовими ззаду.

SC18 оснащена 6,5-літровим атмосферним V12 потужністю 770 к.с. – агрегат взято від новітнього Lamborghini Aventador SVJ. Потужний мотор поєднується з 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач, яка була перенастроєна для новинки. Про динамічні характеристики спорткара не повідомляється, але, очевидно, що він швидше базової моделі за рахунок більш легкого кузова. Створений в єдиному екземплярі Lamborghini SC18 навряд чи з’явиться на дорогах і на гоночній трасі, оскільки його доля, з великою часткою ймовірності – експозиція в приватній колекції. Але цей проект явно не останній для Lamborghini …