Mercedes-AMG GLC 63 S став найшвидшим кросовером

Здавалося б вічний рекорд Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio упав – “Нордшляйфе” отримала новий найшвидший серійний кросовер, яким став Mercedes-AMG GLC 63 S. Компанія кілька разів заявляла, що не зацікавлена в рекорді “Нордшляйфе”.

Глава підрозділу Тобіас Моерс зазначив, що така мета може бути поставлена для гіперкара Mercedes-AMG One, але, схоже, підхід марки змінився. Спочатку новий Mercedes-AMG GT 63 S 4-Door Coupe став найшвидшою серійною 4-місною машиною на трасі, а зараз німецька компанія переписала на себе рекорд для серійних кросоверів.

600-сильний Mercedes-AMG GLC 63 S від Brabus хоч і могутніший за базову 510-сильною версією, але все ж саме вона тепер найшвидший серійний кросовер “Нордшляйфе”. Під управлінням інженера Mercedes-AMG Маркуса Хофбауера GLC 63 S проїхав 20,8-кілометрове коло за 7: 49.369. Колишній рекорд 7: 51.7 належав теж 510-сильному кросоверу, але з Італії – досягнення Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio трималося з 2017 року, але на цей раз могутній 4-літровий турбований V8 з Німеччини на німецькому кросовері виявився швидшим 269-літровим турбованим V6 італійської моделі .