Кросовер Mercedes-AMG GLC побив рекорд на Нордшляйфе

Новий рекорд для серійних кросоверів на Нюрбургринзі – 7: 49.369. Його записав собі в актив «заряджений» Mercedes-AMG GLC 63 S 4Matic +, оснащений бітурбовісімкою 4.0 (510 к.с., 700 Н • м) і дев’ятиступеневою «автоматом» AMG Speedshift MCT.

Це погана новина для паркетника Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, якому двигун V6 2.9 (510 к.с., 600 Н • м) рік тому дозволив промчати Північну петлю за 7: 51.7 – на дві з гаком секунди повільніше.

За кермом знаходився наш старий знайомий Маркус Хофбауер, який вважає себе гонщиком лише на 20%, а на решту 80% – інженером AMG. Йому вдалося побити рекорд з першої спроби. Заїзд контролювали незалежні експерти. Не менш незалежний нотаріус зафіксував час проходження кола і переконався, що стан Мерседеса відповідає нормам.

Тобто, претензії до нового рекордсмена можуть виникнути тільки у інших кросоверів. Це не тільки 650-сильний Lamborghini Urus, але і прийдешній Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid, з чиєю установкою ми знайомі на прикладі Панамери. Ну і Stelvio Quadrifoglio зовсім списувати з рахунків не варто. Може, однією пам’ятної серії NRING йому мало.