Chrysler PT Cruiser перетворили в позашляховик. Відео

Позашляховик Bonkers Chrysler PT Bruiser може стати легендою будь-якого району. Популярний 10-15 років тому Chrysler PT Cruiser в даний час пішов в тінь. З 2000 по 2010 рік він був сильним гравцем бренду, але в підсумку став «синонімом» ненадійного автомобіля з безліччю електричних і механічних дефектів.

Але для деяких фанатів культовий статус продовжує існувати, і цей приклад є живим доказом того, що PT Cruiser має великий потенціал на тюнінговій сцені. Цей «дикий американець» отримав ім’я Bonkers Chrysler PT Bruiser. Під капотом знаходиться 5,6-літровий Mopar V8, що працює в парі з автоматичною трансмісією, з’єднаною через карданний вал з роздавальною коробкою.

Автомобіль отримав комплект 18-дюймових алюмінієвих дисків, взутих у 44-дюймові спеціальні грязьові покришки. У підвісці використовуються дві жорсткі осі з ресорами, а також модифікована гідравлічна система рульового управління. Ось опис автомобіля з оголошення: «Побудована 340 автоматична коробка передач з” роздаткою “. 44-дюймова грязьова гума на 18-дюймових алюмінієвих колесах. Гідропідсилювач керма. Грязьовик не вуличний, легальний, розташований в Нью-Кенті. Двигун Mopar».

Очевидно, що цей« звір »не призначений для міських вулиць, але це дійсно відмінний позашляховик, який заслуговує на увагу, якщо ви шукаєте щось божевільне. Так, він не в ідеальному стані – кузов пережив кращі часи, але насправді це робить його ще більш привабливим. Це цікавий автомобіль, який має потребу в турботі, і здатний стати справжньою легендою району.

Розробники просять за PT Bruiser 4 800 американських доларів, що, мабуть, є справедливою ціною, враховуючи стан автомобіля і виконану роботу.