У мережі показали, як українець пригнав биту Ferrari з США (Фото)

В Україну з Америки завезли суперкар Ferrari 458 Spider. Правда куплений автомобіль після ДТП.

Такі суперкари, як Ferrari 458 Spider мають дуже велику потужність і мінімальний час для розгону. Тому впоратися з таким машинами можуть далеко не всі, навіть досвідчені водії. Часто вони потрапляють в різного роду ДТП. Не рідко після них машина навіть може залишитися на ходу. Так сталося і з цим елітним суперкаром Ferrari 458 Spider 2014 року випуску.

Він виготовлений в яскраво-жовтому кольорі. Після ДТП у нього пошкоджена задня частина. Але мабуть ніякі вузли не були зачеплені, тому авто залишилося на повному ходу і може пересуватися без евакуатора. Господар з Америки відмовився від нього, тому страхова компанія нарахувала суму ремонту рівну половини вартості авто. Вона була виставлена ​​на аукціон, де її придбав українець. Ім’я поки його невідомо. Сума, за яку він її купив дорівнює 120 тисячам доларів. Ще п’ять тисяч і нехай відшкодує митних внесків.

На початку травня жовтий суперкар вже був на одній зі столичних станцій техобслуговування, які спеціалізуються на тюнінгу дорогих авто. Тепер авто будуть відновлювати.

Згідно з даними заводу-виробника, кабріолет Ferrari 458 Spider оснащений 4,5-літровим восьмициліндровим двигуном потужністю 570 к.с. і 7-ступінчастою коробкою передач. Автомобіль розганяється до першої сотні за 3,4 с, максимальна швидкість 320 км/год.