Мережу “пiдiрвaла” яхтa на бaзі культового Toyota Land Cruiser 200 (Фото)

І це не плід творіння незалежного дизайнера, а офіційне творіння «Тойоти».

Toyota Land Cruiser 200 – однна із найбільш відомих машин на ринку позашляховиків, яка давно стала культовою. Автомобіль цінується заможними водіями, адже він об’єднує в собі безпеку, надійність, потужність і прохідність, «приправлені» комфортом і статусністю.

Перший Toyota Land Cruiser 200 вийшов на ринок в 2007 році. Автомобіль отримав ряд модифікацій, зазнав два рестайлінги, але, кожен раз це – серйозна машина, замкнута в рамки позашляховика. Однак не все так передбачувано.

Напередодні в тематичному співтоваристві була показана яхта Toyota Land Cruiser 200. Йдеться про рендер, який демонструє «Крузак» з металевою огорожею по бортах і з радарами на кормі, як у великих катерів.

Мережа в подиві від такої незвичайної версії позашляховика, користувачі вилаяли автора рендеру за «знущання над легендою». Однак така реакція була зумовлена тим, що публіка не знала про походження зображення, яке виявилося цікавим.

Судячи з коментаря одного з користувачів, рендер яхти Toyota Land Cruiser 200 був зроблений самою «Тойотою». Японська компанія опублікувала це зображення в своєму «Твіттері» на честь Дня дурня 1 квітня 2019 року.