МВС переносить запуск автофіксації порушень ПДР через карантин


Запуск системи в експлуатацію очікувався з 1 травня.

Міністерство внутрішніх справ переносить запуск системи автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху через карантинні обмеження.

 

12 березня МВС презентувало пілотний проєкт системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Запуск системи в експлуатацію очікувався з 1 травня.

Проте 11 березня уряд запровадив карантинні заходи, аби не допустити поширення COVID-19.

Ці обмеження частково стосуються роботи певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних у процесі роботи системи автофіксації.

фото mvs.gov.ua
фото mvs.gov.ua

Тому в МВС прийнято рішення відтермінувати роботу системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення карантину.

фото mvs.gov.ua

Нагадаємо, 24 квітня ВР вилучила з КУпАП норму щодо штрафних балів за зафіксовані в автоматичному режимі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Як повідомлялося раніше 12 березня в столиці відкрили автоматичний центр безпеки дорожнього руху, що стало фінальним кроком до впровадження автоматичної відеофіксації дорожнього руху.

 

У столиці встановлено 20 камер, до 1 травня ще 30 камер планували встановити в Київській області. Ці камери встановлені в місцях, де в результаті ДТП загинуло і постраждало найбільша кількість громадян.

 

У Києві та Київській області з 1 травня повинна була почати працювати система автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

 

Впровадити систему фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху на дорогах Кабмін розпорядився ще наприкінці 2018 року, але з того часу її запуск неодноразово переносили.